7. tek Maribor - jez Markovci

KDAJ, KJE, ZAKAJ

Zbrali se bomo v soboto, 2. oktobra 2021, na dveh zbirnih mestih in sicer:

• Markovci ob 7:00 pri jezu v Markovcih, kjer bo organiziran prevoz na štart.
  • Maribor ob 8:00 pri jezu v Melju v Mariboru, kjer je štart teka.

V kombiju bo prostor za prevoz osebne prtljage na cilj.

Po teku, bodo organizirani transferji s kombijem iz Markovcev do Maribora.

Pomembno!Prosimo, da imajo vsi udeleženci s seboj mobilni telefon s številko organizatorja: 041 577 922, Branko Gašparac. V primeru odstopa ga pokličite, da pridemo po vas.

Tek ni tekmovalne narave, namenjen je druženju, zabavi in zadnjem dolgem treningu pred Ljubljanskim maratonom.

Tek organizira in financira Branko Gašparac.

Koordinate:
zemljepisna širina (latitude): 46°23'19.76"N
zemljepisna dolžina (longitude): 15°55'41.43"E

Koordinate:
zemljepisna širina (latitude): 46°33'39.12"N
zemljepisna dolžina (longitude): 15°40'21.09"E

TRASA

Štart je na začetku Kanala HE Zlatoličje, v Melju. Nadaljujemo ob kanalu do Zlatoličja, kjer tečemo skozi HE Zlatoličje, naprej ob kanalu do Ptuja in potem po desni strani Ptujskega jezera do jeza v Markovcih. Dolžina trase je 32 km. Podrobno si jo ogledate tukaj.

Ali pa presnamete datoteko za google earth: Tek Maribor - Ptuj.kmz, ki ima vrisane tudi vse okrepčevalnice.

OKREPČEVALNICE

Tekače bodo spremljali kombiji s prigrizki in pijačo. Okrepčevalnice bodo na vsakih 7 km, med 2. in 3. okrepčevalnico bo voda. Daljši postanek in zasluženo pivo ali sok z mini malico pri HE Zlatoličje.

Pozicije okrepčevalnic so označene na spodnjih slikah:

V cilju bo kosilo, glasba in zabava!

ŠTARTNINA

Štartnina znaša 20 eur/osebo.

Podatki za nakazilo na ŠD-Pulz

ŠD Pulz

Mariborska ulica 46

2314 Zgornja Polskava

TRR: SI56 0451 5000 3065 417

sklic: 00-900438-21

pomembno! koda namena: CHAR

Tisti, ki bodo na tek prišli bodo dobili denar vrnjen nazaj na TRR iz katerega je prišlo nakazilo.

Tekači, ki plačajo jih pa na tek ne bo, ne dobijo vrnjenega denarja

Denar, ki ostane se uporabi za pokrivanje stroškov.

PRIJAVE

Prijave so možne tukaj do 25.09.2021.

Prijava je veljavna, ko je plačana. Plačilo na kraju dogodka ni možno.

Klikni me za izpis liste prijavljenih..

VARNOST

Vsak udeleženec sodeluje na lastno odgovornost.

VAROVANJE OSEBNIH PODATKOV:

Organizator zagotavlja varovanje osebnih podatkov, ki bodo uporabljeni za namen prijave, obveščanja o poteku prijave in pošiljanja informacij v povezavi s tekom. V primeru težav oziroma nejasnosti pri prijavi, si organizator pridržuje pravico do stika s prijavljenim prek sredstev komunikacij na daljavo. S prijavo na tek udeleženec potrjuje resničnost podatkov, zapisanih v prijavi. Izjavlja, da je zdrav/-a, vsestransko pripravljen/-a za aktivno udeležbo in zdravniško pregledan/-a. Upošteval/-a bo vsa navodila organizatorja in sodeloval/-a na lastno odgovornost. Potrjuje pristanek na tveganja v zvezi z udeležbo na teku in zato do organizatorja ne bo uveljavljal/-a nikakršnih odškodninskih zahtevkov. Soglaša, da lahko organizatorji prireditve objavijo podatke, fotografije, posnetke prijaviteljev v sredstvih javnega obveščanja, ne da bi v zameno zahtevali kakršno koli povračilo. Z udeležbo lahko organizator navedene osebne podatke obdeluje v svojih zbirkah in jih uporablja za statistične obdelave. Organizator bo osebne podatke udeleženca uporabljal in shranjeval skladno z Zakonom o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-1, Ur. l. RS, št. 94/2007, ZVOP-1-UPB1 Ur. l. RS 177/2020). Navedene osebne podatke lahko organizator hrani in obdeluje neomejeno oziroma do preklica pisne privolitve udeleženca. Udeležencu pripadajo vse pravice skladno z Zakon o varstvu potrošnikov (Uradni list RS, št. 98/04 – uradno prečiščeno besedilo, 114/06 – ZUE, 126/07, 86/09, 78/11, 38/14, 19/15, 55/17 – ZKolT in 31/18).

INFORMACIJE:

spletna stran: sd-pulz.si/site/markovci2019